Home > Rubriky a sekce > Bleskovky > Článek
BMW M5 F10: máme první fotky interiéru
21.4.2011 | Petr Miler | Přidat příspěvek
BMW dosud drželo podobu interiéru nové generace M5 pod pokličkou a mohli jsme jen hádat, co přinese zajímavého. Nyní máme jasněji i v tom.
BMW právě v tuto chvíli vystavuje v Šanghaji již dříve představený „koncept” nové generace ostré M5. My od začátku víme, že o koncept v pravém slova smyslu nejde a ještě letos v září uvidíme na autosalonu ve Frankfurtu sériovou verzi vozu, která bude od studie jen těžko k rozeznání. A o správnosti těchto úvah svědčí i nejnovější úlovek našich čínských kolegů.
Automobilka opatřila předobraz nové M5 tmavými skly, jak je u konceptů obvyklé. Dělá se to proto, že studie vozu obvykle nemá žádný interiér, popř. má vnitřek výchozího modelu. U M5 ale je to zjevně jen součást hry na koncept - na autosalonu v Šanghaji bylo jednomu z fotografů dovoleno nahlédnout se svým aparátem dovnitř vozu a pořídil v něm první záběry interiéru, který se zdá být „kompletně M”.
Automobilka sama žádné snímky vnitřku vozu dosud nezveřejnila, a tak jde vlastně o první lepší pohled do útrob nové em-pětky. Vidět tak můžeme upravené přístroje, volant s modro-červeným obšitím, alcantaru ve výpních dveří nebo volič sedmistupňového automatu M-DCT. I zde se zdá být vše takové, jaké to uvidíme v sériovém provedení.
Všechny dostupné snímky přikládáme. Další specifika vnitřku M5 se z nich můžete pokusit vykoumat i sami.



Nové BMW M5 F10 zevnitř
Zdroj: Autohome China
Diskuze Přidat příspěvek
Bleskovky
Drzí zloději ukradli osm nových sporťáků přímo z továrny, automobilka si toho ani nevšimla
26.3.2025Jízda s vzácným posledním Ferrari s motorem V12 a manuální převodovkou je italská extáze se vším všudy, selhání vozu nevyjímaje
25.3.2025Po letech objevená reklama Hondy s Ayrtonem Sennou pro její domácí trh je bizarní připomínkou jedné slavné éry
24.3.2025
Nejčtenější články
Zisky Stellantisu se dál masivně propadají, letos nemá vydělat už prakticky nic. Výsledky ukazují, proč šéf musel jít
27.2.2025Electrogate: Itálie viní řadu výrobců včetně Škody z nadsazování dojezdů elektroaut, zamlčování omezené životnosti baterek
27.2.2025VW ukázal svůj Passat pro Čínu v novém, s jeho cenami by v Evropě zastavil propouštění
27.2.2025První elektrický muscle car ostudně selhal ve sprintu. V tom jediném, co má umět, mu zadek nakopalo rodinné SUV
27.2.2025Toyota těší staromilce, jejím řidičským autům zůstanou spalovací motory a manuály „neomezeně dlouho”
27.2.2025
Tiskové zprávy
- Mio MiSentry 12T, tříkanálová autokamera, k níž se připojíte na dálku, pošle vám upozornění a ukládá videa do cloudu
tisková zpráva - MIO uvedlo speciální SD karty pro enormní zátěž v autokamerách
tisková zpráva - Mio MiVue R850T: zrcátková autokamera s 2.5K, antireflexním dotykovým displejem a zadní kamerou
tisková zpráva - Mio MiVue C545: moderní verze 60snímkové autokamery s HDR nočním režimem
tisková zpráva - OMV a Pražská energetika otevřely společně 40. nabíjecí stanici pro elektromobily na odpočívce Mikulášov
tisková zpráva - Mio MiVue C588T: duální autokamera s pozoruhodným natáčením i ve tmě
tisková zpráva