Home > Rubriky a sekce > Bleskovky > Článek
BMW 1 F20 má svůj webový konfigurátor, prohlédněte si i první video
7.6.2011 | Petr Miler | Přidat příspěvek
Nové BMW 1 není zrovna pastva pro oči, přesto především tuto část vašeho těla mohou zaujmout dvě další novinky týkající se nejnovějšího díla bavorského výrobce.
Nová generace BMW 1 je jedním z těch vozů, jehož odhalení se věnujeme s maximální péčí. Proto jsme vám hned v noci z pátku na sobotu přinesli první uniklé fotografie a specifikace, v neděli jsme tu byli s maximálně podrobným představením a včera jsme vám nabídli i první snímky „empaketové” verze. Ani v úterý nemůže jednička na našich stránkách chybět, byť dnešní doplnění bude ze všech nejstručnější.
Automobilka totiž vypustila do světa webový konfigurátor, či spíše vizualizér tohoto modelu. Jakkoli vzhled zřejmě nebude jeho nejsilnější stránkou, můžete se právě na něj zaměřit při toulkách po německém webu BMW. Na výběr je z osmi barev, šesti sad litých kol, uvnitř můžete vybírat z třech typů čalounění sedadel a stejného počtu dostupných obložení palubní desky. Výsledek svého „řádění s myší” si pak můžete prohlédnout zvenčí i zevnitř.
Vizualizér můžete spustit kliknutím na tento odkaz.
Aby vjemů pro vaše oči nebylo málo, přidáváme i vůbec první video s novou jedničkou, které ji zachycuje v takřka rodinném prostředí. Stylizace klipu působí všelijak, ale navazuje na dřívější částečné odhalení vozu a naráží také na fakt, že novinka bude nabízena ve dvou odlišných provedeních Urban a Sport. Jeden z protagonistů tak obdivuje jízdní vlastnosti kompaktního BMW, druhý jeho elegantní vzhled. Ať už si o tom myslíte cokoli, k vidění je toho na snímku více než dost.
Diskuze Přidat příspěvek
Bleskovky
Chystaný přelomový Jaguar, který nahradí všechny dosavadní modely, natočili při testech. Marnost z něj čiší od pohledu
před 6 hodinamiStartování auta s asi nejlepším čtyřválcem bez turba v historii je zážitek samo sobě, tohle v jiném autě nezažijete
19.2.2025BMW zdevastovalo vrcholnou verzi řady 1 tak moc, že dostává nakopáno od VW Golf, je o hodně horší úplně ve všem
18.2.2025
Nové na MotoForum.cz
Nejčtenější články
Prodeje Fiatu se propadají stále víc, přesto je u Stellantisu jedničkou. Bank rozbíjí jen s levným spalovacím autem
23.1.2025Evropští dodavatelé automobilek propustí dalších 54 tisíc lidí. Čistý minus za pár let se blíží 100 tisícům, varuje asociace
23.1.2025Nová levná Lada dostala ostrou verzi, se svými 173 koňmi bude cupovat okruhy typické pro Rusko
23.1.2025VW už nedokáže oslovovat ani loajální správce firemních flotil. Loni doma masivně ztrácel, konkurence rostla
23.1.2025Nové řešení turba může pomoci spalovacím motorům k záchraně, řeší hlavní problémy spojené s bezemisním palivem
23.1.2025
Tiskové zprávy
- Mio MiSentry 12T, tříkanálová autokamera, k níž se připojíte na dálku, pošle vám upozornění a ukládá videa do cloudu
tisková zpráva - MIO uvedlo speciální SD karty pro enormní zátěž v autokamerách
tisková zpráva - Mio MiVue R850T: zrcátková autokamera s 2.5K, antireflexním dotykovým displejem a zadní kamerou
tisková zpráva - Mio MiVue C545: moderní verze 60snímkové autokamery s HDR nočním režimem
tisková zpráva - OMV a Pražská energetika otevřely společně 40. nabíjecí stanici pro elektromobily na odpočívce Mikulášov
tisková zpráva - Mio MiVue C588T: duální autokamera s pozoruhodným natáčením i ve tmě
tisková zpráva